تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتپرسش‌های متداول

آیا می‌توانم کتاب‌هایی را که در سایت موجود نیست، سفارش دهم؟

اگر کتاب درخواستی شما در سایت موجود نبود، یک ایمیل حاوی نام کتاب، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید یا با شماره 02177537655 تماس بگیرید، تا در صورت امکان کتاب برای شما تهیه شود.

چگونه می‌توانم با نشر احسان همکاری کنم؟

اگر مایل به همکاری با نشر احسان هستید، نوع همکاری و رزومه‌ی کامل خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

سفارش پس از چه مدتی ارسال می شود؟

سفارش شما پس از پرداخت، در صورت موجود بودن ظرف 1 تا 2 روز کاری برای شما ارسال می‌شود. پس از ارسال، در صورت استفاده از سرویس پست سفارشی، کتاب بعد از 4 تا 7 روز کاری، و در صورت استفاده از پست پیشتاز، بعد از 2 تا 4 روز کاری به دست شما می‌رسد.

برای پیگیری مرسولات می‌توانید به به سایت رهگیری مرسولات پستی مراجعه کنید، کد رهگیری بعد از ارسال سفارش برای شما از طریق پست الکترونیکی ارسال می‌شود. اگر سفارش پس از ارسال در زمان مقرر به دستتان نرسید، می‌توانید با در دست داشتن کد رهگیری به اداره پست محل سکونت‌تان مراجعه کرده و وضعیت آن را جویا شوید.

کتاب‌های نشر احسان در شهرمان پیدا نمی‌شود

شما می‌توانید از همین سایت رسمی نشر احسان به طور اینترنتی خرید خود را انجام دهید؛ در غیر این صورت، با دفتر فروش نشر احسان با شماره تلفن 02177537655 تماس بگیرید.