تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد اول)

الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد اول)

50,000 تومان
ISBN : 9786003492660
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان
نام کتاب

الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد اول)

نویسنده مراد یوسفی
ناشر نشر احسان
زبان فارسی
تعداد صفحات 591
سال انتشار 1397
نوبت چاپ دوم
قطع  

خرید جلد دوم این کتاب

دشمن در حال نابودی ارکان ایمان جوانان امت اسلام است. امروزه افراد زیادی می‏گویند خدایی وجود ندارد و خدا ساخته‏‌ی ذهن ماست!
می‏‌گویند ملائکه‏‌ای وجود ندارند و این تخیلات مسلمانان است، می‏‌گویند کتابی وجود ندارد و قرآن و انجیل و تورات کپی یکدیگر هستند که از منابع تاریخی و... دنیای قدیم اقتباس شده‏‌اند، می‏‌گویند معاذ الله پیامبر یک فرد شهوت‌ران و خونریز بوده است. به معادی ایمان ندارند و می‏‌گویند زندگی همین چند روز است و بس، به قضا و قدر و آزمایش و ابتلایی معتقد نیستند و به این مسائل می‏‌خندند و تا دلتان بخواهد سؤالات جبرگرایانه و چالش‏‌برانگیز در این زمینه مطرح می‏‌کنند. این وضعیت بسیاری از جوانان فعال در اینترنت و... است. اگر ما تکانی به خود ندهیم عواقب بسیار خطرناکی در پیش‏روی جوانان نسل آتی قرار دارد.
الحمدلله پاسخ تمام شبهات و موضوعاتی که در پاراگراف بالا  ذکر شد و سایر شبهات مشابه در کتاب «الحاد نوین، باتلاق رنگین» وجود دارد.

مؤلف این کتاب، آقای مراد یوسفی، کتاب را به سه فصل تقسیم نموده‏ است:
فصل اول را به مقالات رد الحاد اختصاص داده‏ است، زیرا اکثر آن‌ها نتیجه‏‌ی کنجکاوی‏‌ها و مطالعات شخصی ایشان می‏‌باشند و زمانی که شبهات مربوط به آن‌ها را می‌شنید برای خودش سؤال پیش می‏‌آمد که واقعاً چرا اسلام چنین حکمی داده؟! یا چرا چنان چیزی در اسلام وجود دارد و... .
فصل دوم پاسخ به شبهات رایج می‏‌باشد. برخی از شبهات در کمال سادگی نوشته شده‏‌اند ولی دریایی از مفهوم و اشکال را با خود حمل می‏‌کنند و به صورت تخصصی طراحی شده‏‌اند لذا برای آن‌ها پاسخی ساده و مناسب نوشته‏ شده است.
فصل سوم پاسخ سؤالات جوانان می‏‌باشد، نویسنده برای جلوگیری از قطور شدن کتاب سعی نموده‏ است سؤالات اساسی و تا اندازه‏‌ای معروف و شایع (و پاسخ خود به آن‌ها) را در اینجا بگنجاند.

ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0

کتاب‌های مرتبط