تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # خریدن جلد دوم 1397-03-21 13:24
سلام علیکم ببخشید این کتاب روانه بازار شده؟
جزاک الله خیرا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # admin 1397-04-17 12:38
با سلام. بله دوست عزیز
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد دوم)

الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد دوم)

50,000 تومان
ISBN : 9786003494084
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان
نام کتاب
الحاد نوین، باتلاق رنگین (جلد دوم)
نویسنده مراد یوسفی
ناشر نشر احسان
زبان فارسی
تعداد صفحات  
سال انتشار 1397
قطع  

درباره‌ی کتاب از زبان مؤلف:

این کتاب، جلد دوم کتاب «الحاد نوین، باتلاق رنگین» می‌باشد. در جلد اول تمام تلاشم بر این بود که با زبانی بسیار ساده، برهان‌ها و استدلال‌های زیبای اسلام را منتشر نمایم.

چگونگی انتخاب مطالب:
در جلد اول تلاش بنده بر این بود که مشهورترین شبهات جامعه را پاسخ دهم، لذا دنبال مطالب پرتکرار و کلیدی می‌گشتم، اما اکثریت مطالب جلد دوم این‌گونه نیستند، معروف هستند ولی نه به اندازه‌ی مطالب جلد اول، هرچند برای افرادی که در جریان بحث با اسلام‌ستیزان قرار دارند قطعاً شناخته‌شده هستند.
استاد محمد قطب رحمه الله در مقدمه‌ی یکی از چاپ‌های کتاب «پاسخ به شبهاتی پیرامون اسلام» چنین مضمونی می‌فرماید که: ترجیح می‌دهم اسلام‌ستیزان، شبهات را مطرح کنند و ما پاسخ دهیم نه اینکه ما خود به پاسخ دادن مبادرت ورزیم و در حالت دفاعی قرار داشته باشیم. اگر احیانا شما هم جزو کسانی هستید که با خواندن پاراگراف بالا این سخن علامه محمد قطب یادتان آمد بدانید که سخن گهربار ایشان برای این کار ما صدق نمی‌کند، واقعاً فضای مجازی دیگر مرزی باقی نگذاشته است، همچنین لازم است بدانید ما فقط در موضع دفاع و اتهام نبوده‌ایم و در بسیاری از مطالب همراه با برطرف نمودن شبهه، دیدگاه مخالفان را هم نقد کرده‌ایم (علاوه بر مطالبی که فقط نقد افکار مخالفان می‌باشد).
شیوه‌ی گزینش مباحث جلد اول، تکرار در جامعه بود، یعنی مطالبی که زیاد تکرار می‌شدند را می‌نوشتم و پاسخ می‌دادم، ولی در جلد دوم خودم به منابع و سایت‌ها و کتاب‌های اسلام‌ستیزان مراجعه نموده‌ام و شبهات و نکاتی که به زعم خودشان بسیار کلیدی هستند و مسلمانان در پاسخ به آنان عاجز می‌باشند را پاسخ داده‌ام. البته در این جلد هم سؤالات دوستان و مخاطبان وجود دارد، ولی اکثریت مطالب را خود انتخاب نموده‌ام.

شیوه‌ی پاسخگویی:
دقیقاً مانند جلد اول می‌باشد، (زبان نوشتار، ساده و همه‌فهم و استدلال‌های بکار رفته عقلانی و محکمه‌پسند) ولی در این جلد بیشتر وارد جزئیات شده‌ایم، حتی در پاورقی (نه در خود متن اصلی کتاب) منابع نقلی فراوانی هم معرفی شده است.

ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0

کتاب‌های مرتبط