تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ترجمه لغات و اصطلاحات کل سلسله العربیة بین یدیک

ترجمه لغات و اصطلاحات کل سلسله العربیة بین یدیک

10,000 تومان
ISBN : 978-600-349-446-6
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان

آموختن زبان عربی یکی از مهم‌ترین وظایف انسان مسلمان به شمار می‌رود، زیرا بدون آن نمی‌توان به اساس دین و عقیده پی برد و آن را فهمید. این بدین خاطر است که بیشتر مفاهیم دینی و عقیدتی از سوی همه دانشمندان و پژوهشگران بزرگ مسلمان (حتی غیر عرب زبانان) به زبان عربی به رشته‌ی تحریر درآمده است به گونه‌ای که اگر کسی خواسته باشد با این مفاهیم والا آشنا شود و آن‌را درک نماید چاره و گریزی جز یادگیری زبان عربی ندارد.

اين زبان در ادوار مختلف تاریخ از طرف دشمنان اسلام مورد تاخت و تاز قرار گرفته است و راه‌های آموختن آن را برای امت اسلامی و دوست‌داران این زبان محدود ساخته‌اند؛ حتی تعداد کثیری از اهل همین زبان از تکلم آن بازمانده‌اند و به آسانی نمی‌توانند به صورت فصیح صحبت کنند.

خوانندگان محترم! کتابی که در دست دارید ترجمه‌ی لغات و اصطلاحات چهار کتاب مجموعه‌ی العربیة بین یدیک (جلد اول تا چهارم) می‌باشد که مترادف بسیاری از واژه‌های عربی نیز در آن ارائه شده است. در این کتاب لغات غریب و پیچیده‌ی مجموعه‌ی العربیة بین یدیک به تفکیک هر درس از کتاب و به زبان ساده و روان فارسی ترجمه شده است که کمک شایانی به علاقه‌مندان زبان عربی و کتاب العربیه بین یدیک خواهد نمود.
این کتاب توسط چندی از اساتید نیز بررسی و مد نظر قرار گرفته است و در مقدمه، تقریظ این اساتید نیز در مورد کتاب، نگاشته شده است.

تنظیم و آماده‌سازی این کتاب را آقای فضل احمد مهاجر انجام داده و نشر احسان آن را در 288 صفحه و در قطع پالتویی منتشر کرده است.

نویسنده

فضل احمد مهاجر

ناشر

نشر احسان

زبان

فارسی

سال انتشار

1397

قطع

پالتویی
ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0

کتاب‌های مرتبط