تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در سایه ایمان

در سایه ایمان

25,000 تومان
ISBN : 978-600-349-214-1
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان

ایمان یعنی امن و امنیت؛ ایمان برگ برنده ‏ی مومن برای صعود از دنیا به آخرت نیکوست. درختی است که هر کس در سایه ‏ی آن بماند، از گزند بلایای دنیوی و از عقاب مجازات اخروی به سلامت خواهد گذشت.

ایمان یک حقیقت ثابت، و ارزشی والا، و نعمتی وافر، و نور و هدایت و زندگی است. ایمان از جمله‌ی بزرگ‌ترین حقایق این هستی، و از ارجمندترین نعمت‌های این زندگی است. آدمی با ایمان خود را یافته، و به راز وجودش، و به کار و عملکرد نیروهایش در این وجود و هستی پی می‌برد. بی‌شک آدمیّت آدمی فقط با ایمان متحقق می‌گردد. انسان، با ایمان همه چیز است، و بدون ایمان هیچ‌چیز نیست. آدمی هرگاه ایمان را بیابد همه چیز را یافته است، و هرگاه ایمان را از دست دهد همه چیز را از دست داده است، و هیچ چیز در این دنیا سودی بدو نمی‌رساند.

آن‌که ایمان را یافته و با آن آرام گرفته و در سایه‌اش به‌ سر می‌برد چه چیزی را از دست می‌دهد؟ هم‌چنان که خود ایمان یک نعمت است، زیستن در سایه ایمان نیز نعمت است، نعمتی که ارج و ارزشش را جز کسی که آن را خود چشیده باشد، نمی‌شناسد. نعمتی است که بر عمر می‌افزاید و پاکیزه و مبارکش می‌گرداند... کسی خوشبخت و کامیاب است که در سایه‌ی قرآن زندگی را به‌سر می‌برد و با ایمان زندگی می‌یابد و بر اساس ایمان حرکت کرده و گام بر می‌دارد.

در کتاب «در سایه ایمان» به مباحثی شامل: معنی ایمان، ارکان و صفات ایمان، گونه‏ های ایمان، ثمره‏ ی ایمان، حلقه اتصال ایمان و تمام مطالب پیرامون ایمان پرداخته شده است.

مجتبی دوروزی، مترجم کتاب، دارای بیش از 25 اثر چاپ شده می ‏باشد که اکثرا قرآنی بوده و بیشتر آثار دکتر صلاح عبدالفتاح خالدی را ایشان ترجمه نموده ‏اند.

نویسنده

صلاح عبدالفتاح خالدی

مترجم

مجتبی دوروزی

سال انتشار

1396

قطع

رقعی
ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0