تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سازندگان زندگی

سازندگان زندگی

50,000 تومان
ISBN : 9786003492851
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان

کتاب «سازندگان زندگی» بر گرفته از یک برنامه تلویزیونی با موضوع داستان ‏هایی از اصحاب پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم در مورد زندگی و فعالیت ‏های آن‏ها است. هدف اصلی کتاب این است: «بیایید زندگی کشورهای‏مان را بسازیم».

جامعه ما نیازمند روشی عملی برای یافتن راهی به سوی پیشرفت و یافتن جایگاهی در خور مسلمانان در دنیای کنونی است. جوانان دچار سردرگمی شدند، می ‏دانند که باید موفق شوند اما مسیر را گم کرده‏ اند. اینک زمان آن فرا رسیده داستان‏ هایی از زندگی ما نیز برای گفتن و بازگو کردن وجود داشته باشد، شاهکارهایی که استحقاق به یاد ماندن را داشته باشد.

موفقیت از یک رویا شروع می‏‌شود که به صورت ایده‌ای در آمده و سپس تمام فکر را در برگرفته و او را وادار به رسیدن به آن ایده می‌کند. اگر به افراد تمامی دوران‌ها که به موفقیت رسیده‌اند نگاه بیاندازیم، در می‌یابیم که اغلب آنها به سوی جاده «زندگی سازی» حرکت کرده‌اند.

جنسیت، سن، مکان زندگی فرقی نمی‌کند تا زمانی که برای هدفی زندگی کنید و به سختی برای رسیدن به آن تلاش کنید، ایمانتان را از طریق دور نگه داشتن خود از گناه تقویت کنید و بهترین راه ‏حل ‏ها را برای رسیدن به آن به کار گیرید، مطمئنا به آن هدف خواهید رسید. و این دقیقا آن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

مؤثر و مثبت باشید یعنی در عین حال که تأثیرگذار هستید، باید جامعه را از فعالیت‌های مثبت پر کنید، آن زمانی است که فکر می‌کنید کارهای خوبی می‏‌تواند انجام شود و شما توانایی انجام آن را دارید، پس بدون مخاطب قرار دادن کسی دیگر آن را انجام دهید.

این کتاب ارزشمند، برنامه‏‌های هدفمند طراحی کرده و آن را در این مصحف گنجانده است. مباحث گوناگونی مطرح شده که در طول یک برنامه هفتگی و با یک روش منطقی ارائه شده است. هدف نهایی برنامه، رسیدن به احیای جوامع اسلامی و مسلمانان در تمامی نقاط دنیا است.

این کتاب توسط عَمرو خالد یکی از داعیان بسیار محبوب اسلامی در دنیا تدوین شده و جواد محمودی آن را ترجمه نموده است. از آنجا که این کتاب برگرفته از یک برنامه تلویزیونی است، مطمئنا شما را در فضایی متفاوت نسبت به خواندن یک کتاب معمولی قرار خواهد داد. نیاز است شما با کتاب هماهنگ بوده و در عین حال تمرینات عملی پیشنهادی را با توجه به شرایط خود، انجام دهید. نشر احسان این کتاب را به شدت توصیه می‏‌کند.

نویسنده

عمرو خالد

مترجم

جواد محمودی

سال انتشار

1396

قطع

وزیری
ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0