تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرافرازی در ازدواج

سرافرازی در ازدواج

8,000 تومان
ISBN : 9789643560829
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان

کتاب «سرافرازی در ازدواج» به بررسی موانع موفقیت در ازدواج و زندگی زناشویی می‏‌پردازد و راه‌های نیل به خوشبختی و سرافرازی در زندگی را معرفی می‏‌کند.

 

آگاهی های قبل ازدواج

پیروزی و موفقیت در زندگی مانند یک پازل است؛ هر چه در چیدن بخش‌های اساسی توانمندتر باشی، در نتیجه زندگی موفق‏‌تری خواهی داشت. زندگی سالم و کامیاب در نظر بسیاری ناشدنی و به یک معمای پیچیده تبدیل شده است. پازل و بنای اصلی این معما انتخاب درست و بجا و عاقلانه است. انتخابی به دور از احساس‏‌های گذرا و فانی، انتخابی توأم با تفکر و تدبیر. آن‏چنان که دیگر به این مرحله بازنگردی و انتخابت از ابتدا مطابق اصولی چنان دقیق باشد که ادامه مسیر زندگی در سایه همان قدم اول بدون تشنج به پیش رود.

خانواده در اسلام نظام مقدسی است که یکی از پله‏‌های رفیع رسیدن به خلافت الهی می‌باشد. فردسازی پله‏‌ی اول اسلام می‏‌باشد. در مرحله‏‌ی دوم، اسلام از افراد- زن و مرد- می‌خواهد که با رضایت قلبی و توافق طرفین، خانواده‏‌ای سالم بنیان کنند، سپس اصول و راه‏‌های زندگی سالم را به آن‏‌ها می‏‌آموزد تا پس از تشکیل خانواده‌ای اسلامی، جامعه‏‌ای اسلامی را تشکیل دهند.

استاد صلاح‏ الدین محمد بهاءالدین، نویسنده و متفکر مسلمان کرد در این کتاب با توجه به مباحث اسلامی و با کمک گرفتن از منابع اسلامی، اصول و پایه‏‌های انتخاب همسر و تشکیل خانواده‌ای سالم و سعادت‏مند را معرفی می‏‌نماید.

در پایان کتاب، مترجم فرم ارزیابی زن و شوهر توسط خود و هم‏چنین از دیدگاه هر یک از طرفین را طراحی نموده تا ابتدا خود را بسنجند و سپس نقاط ضعف و قوت همسرشان را به او بگویند.

نویسنده

صلاح‌الدین‌محمد بهاءالدین

مترجم

حامد بهرامی

سال انتشار

1397

قطع

رقعی
ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0

کتاب‌های مرتبط