تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فتح العلیم القدیر فی شرح البدر المنیر

فتح العلیم القدیر فی شرح البدر المنیر

23,000 تومان
ISBN : 978-600-349-287-5
ناشر : نشر احسان

تعداد:

معرفی به دوستان

کتاب «البدر المنیر» ترجمه‌ی عربی کتاب صرف میر فارسی تألیف «سید شریف علامه جرجانی»، که در مورد صرف است و شرح فتح العلیم القدیر کتابی عربی در شرح همین کتاب «البدر المنیر» است که مسائل غامض و پیچیده­‌ی آن کتاب را شرح و توضیح می­‌دهد.

مؤلف کتاب ماموستا ملا سعید الاکبری الهورامانی متولد روستای کماله از توابع شهر سروآباد در سال 1353 است در سن 10 سالگی در خدمت ملا سعید کماله دروس دینی را تلمذ کردند و بعد از آن در خدمت ماموستا ملا محمد دورود و پس از آن در خدمت ماموستا ابراهیم ادوایی در روستای ویسه از توابع شهر مریوان و در سال 66 به خدمت ملا عبدالخالق دزاوری و در نهایت در حضور سه استاد ملا عارف احمدی (مریوان)، مرحوم ملاعبدالله مردوخی (امام جمعه هورامان تخت) و ملاحسن اخوتی (امام جمعه سابق روستای رودبر) تلمذ نمودند و اجازه‌نامه‌ی ایشان در حضور ملا عبدالله مردوخی و ملاحسن اخوتی و ملا سید علی حسینی ژیواری به ایشان اعطا شد.

بعد از آن ایشان مدت زیادی در منظقه (کلاترزان مریوان) به امامت مساجد اشتغال داشتند. امامت مسجد چهار یار نبی سروآباد و تدریس در حجره‌ی امام غزالی در مریوان، ازجمله فعالیت‌های ایشان است.

نویسنده

سعید الاکبری

ناشر

نشر احسان

زبان

عربی

سال انتشار

1395
ابعاد 0 x 0 x 0
وزن 0

کتاب‌های مرتبط