تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنام کتاب
همسران پاک پیغمبر (ص) و فلسفه تعدد آن‌ها
نویسنده محمد محمود صواف
مترجم مصطفی احمد نور کهتوئی
ناشر نشر احسان
زبان فارسی
تعداد صفحات 96
سال انتشار 1393
قطع  رقعی

خداوند متعال در قرآن کریم در سوره احزاب فرموده است که همسران پیامبر صلّی الله علیه وآله وسلّم امهات المومنین و یا همان مادران مؤمنین هستند.
لذا وظیفه هر مسلمان است که مادران خود را خوب بشناسد و به ایشان احترام بگذارد. کتاب «همسران پاک پیغمبر (ص) و فلسفه تعدد آن‌ها» ضمن معرفی و شناخت همسران پیامبر صلّی الله علیه وآله وسلّم شبهاتی را که در مورد تعدد همسران رسول گرامی اسلام در ذهن افراد ایجاد شده است، پاسخ می‌دهد.
در این کتاب گوشه‌ای از اندیشه‌های ملی صریح و قاطع از عظمت رسول بزرگوار اسلام در زمینه‌ای از زمینه‌هایی که فضای بیکران آن را هیچ حد و مرزی مانع آن نیست، خواهید یافت. و آن ناحیه همانا سخن پیرامون همسران پاک رسول خدا و فلسفه تعدد آن‏هاست.
دیدگاه پیامبر صلّی الله علیه وآله وسلّم با اهداف و تفکرات مردم بسیار متفاوت است. او هیچ‌گاه به سن، زیبایی و مال و منال نمی‌نگریست. اما همه این وصلت‌ها با رحمت بلند و اهداف عالی همراه بودند که باعث پربار شدن دعوت اسلامی گردیدند. و این امر افق‏های تازه و پهناوری را برای حرکت پربرکت اسلامی، آن حرکتی که حضرت رسول همه هستی‌اش را فدای آن کرد، و دار و ندارش را پی آن ریخت و در راه خدا حق جهاد را ادا نمود تا به لقای محبوب خویش پیوست.

همسران پاک پیغمبر (ص) و فلسفه تعدد آنها
واحد نگهداری انبار 001-080
8,000 تومان
معرفی به دوستان