تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتنام کتاب
الحاد نوین باتلاق رنگین (1)
نویسنده مراد یوسفی
مترجم  
ناشر نشر احسان
زبان فارسی
تعداد صفحات 591
سال انتشار 1397
قطع رقعي

سوالی که مدت‏ها ذهن نویسنده کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین را به خود مشغول داشته این است که چرا داعیان کمتر به رد الحاد پرداخته‏ اند. در حالی‏که جزو مهم‏ترین موضوعات می‏باشد، زیرا ما در عصر ارتباطات قرار داریم، اگر در جامعه ‏ی اسلامی کسی جرات مطرح کردن این قضایا را ندارد از آن طرف مرزهای اسلام، سایت‏ها و کتاب‏های ضد اسلامی می‏نویسند و در عرض چند ثانیه آن را برای دنیا ارسال می‏کنند. شاید اگر داعیان تنها بیست درصد از وقت خود را به جای اختلافات بین یکدیگر به مطالعات رد الحادی بپردازند در آینده‏ی بسیار نزدیک می‏توان ریشه‏ ی این پدیده‏ ی شوم را در جامعه بخشکانیم یا نقش آن را تا حد زیادی کمرنگ کنیم. متاسفانه تنها عده‏ی کمی از داعیان چنین دغدغه‏ ای دارند، در حالی‏که دشمنان اسلام در راه تلاش برای نابودی ارکان ایمان جوانان امت اسلامی هستند.

برای رد الحاد فقط مطالعات اسلامی کافی نیست، بلکه باید درزمینه ‏ی فلسفه و تاریخ و فیزیک و شیمی و ادبیات و سایر رشته‏ های دیگر نیز مطالعه داشت؛ زیرا از هر سویی اسلام مبارک را مورد هجمه قرار داده اند.

کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین ثمره‏ ی تلاش‏ها و مطالعات چندین ساله‏ ی نویسنده در حوزه‏ ی رد الحاد می‏باشد. تک تک مباحث گنجانده شده در کتاب یا از کنجکاوی نویسنده بوده و یا سوال دیگران که وی را وادار به پاسخ‏گویی در این زمینه کرده است.

مطالب حتی‏ الامکان با زبان ساده و به صورت همه فهم نگاشته شده‏ اند. اکثر افرادی که به‏ وسیله‏ ی نوشته‏ ها، فیلم‏ها و عکس‏های اسلام ستیزان فریب خورده‏ اند هیچ گونه تخصصی در زمینه‏ ی مسائل اسلام ندارند، لذا دشمنان دین خدا مطالب را طوری نوشته ‏اند که برای عوام حتی افراد غیر متخصص قابل فهم باشد و همین موجب شده مطالب ساده و خلاصه‏ وار ارائه شود تا مخاطب در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

الحاد نوین باتلاق رنگین (1)
واحد نگهداری انبار 001-661
50,000 تومان
معرفی به دوستان