تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتکتاب «لمعات از کلیات رسایل نور» مجموعه‌ای است که به دور از نظریات و مطالعات صرفاً ذهنی، حقایق کتاب مقدس‌مان را که در هر عصر میلیون‌ها نفر را رهبری و هدایت می‌کند به صورت عقلانی و عینی توضیح می‌دهد و برای بهره‏ برداری انسان‌ها عرضه می‌نماید.

رساله نور تفسیر نورانی آیات قرآن است و از ابتدا تا انتها موکّل به حقایق ایمان و توحید می‌باشد؛ این مجموعه تفسیر طوری تهیه شده است که برای همه اقشار قابل استفاده باشد؛ رساله نور از علوم مثبته برخوردار است، و ایجاد کنندگان شبهه را قانع می‌کند، از عوام‌‏ترین فرد تا خواص‌ترین را مورد خطاب قرار می‌‌‌‌دهد و معاندین‌ترین فیلسوفان را نیز مجبور به تسلیم می‌کند.

رساله نور مجموعه‌ای نورانی است که 130 اثر را در بر می‌گیرد. در قالب رساله‌های کوچک و بزرگ به نیازهای زمانه پاسخ کامل می‌دهد، این اثر عقل و دل را مطمئن می‌کند و در قرن بیستم تفسیر معنوی قرآن کریم است نه تفسیر لفظی.

رساله نور به هر سوالی که به ذهن خطور کند پاسخ می‌دهد، وجدانیت الهی، حقیقت نبوت و مراتب ایمان را اثبات می‌کند. این اثر شاهکاری است از طبقات ارض سماء، از بحث  ملائکه و روح، حقیقت زمان، وقوع حشر و قیامت، موجودیت بهشت و جهنم، از ماهیت اصلی مرگ گرفته تا منبع سعادت و شقاوت ابدی؛ همه مسائل ایمانی را که به ذهن کسی خطور بکند یا نکند با قطعی‌ترین دلایل به صورت عقلی و منطقی و علمی به اثبات می‌رساند.

رساله نور افراد را به فراگیری علوم مثبته تشویق، و طرف مقابل را با دلایلی قطعی‌تر از ریاضی قانع می‌کند و نگرانی‌ها و کنجکاوی‌ها را از بین می‌برد. این تفسیر معنوی از چهار بخش بزرگ با عنوان کلام‌ها، مکتوبات، لمعات، و شعاع‌ها تشکیل می‌شود و مجموع آن متشکل از 130 رساله است.

یا الهی، یا ربی، ای واجب الوجود. ای واحد احد،  ای به دلیل شدت ظهورش پنهان است و ای کسی که به دلیل عظمت کبریایی‏اش در خفا قرار دارد، ای قدیر ذوالجلال، ای قادر مطلق! ای متصرف فعال و ای فیاض متعال! ای فعال لما یرید!

ای قدیر ذوالجلال! ای خالق ذوالجلال ارض و سماوات!

ای فاطر قدیر! ای فتاح علّام! ای فعال خلّاق! ای خالق کل شی!

ای ذات اقدسی که به دلیل شدت ظهور و عظمت کبریا پنهان هستی!

ای ربُ البَرَّ و البحر! ای قدیر ذوالجلالی که کوه‌ها را برای سفینه زمین ستون‌هایی با خزاین قرار دادی! ای قادر کل شی! ای خالق رحمن و ای رب رحیم! ای صانع حکیم و ای خالق رحیم!

ای که بر اثر شدت ظهور پنهان هستی و به دلیل عظمت کبریایت دیده نمی‌شوی! ای فاطر قدیر! ای مدّبر حکیم! ای ربی رحیم! ای رحمان رحیم! ای صادق وعدالامین! ای مالک یوم الدین! ای قدیر قیّوم! ای ذات اقدسی که به سبب شدت ظهور پنهان هستی و به سبب عظمت کبریایت در حجاب قرار داری! ای قدیر حکیم! ای رحمان رحیم! صادق وعدالکریم! ای قهّار ذوالجلال و ای صاحب عزت و عظمت و جلال! ای رب الانبیا و الصدیقین! پروردگارا ! ای رب السموات و الارضَین! ای آفریننده من و ای خالق کل شی! (از مناجات داخل این کتاب)

 

 

لمعات
واحد نگهداری انبار product_436
30,000 تومان
معرفی به دوستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید