تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، مجتمع فروزنده، واحد 406
021-66954404
ورود

ثبتکتاب‌فروشی نشر احسان در تهران

کتابفروشی شهر خود را بیابید

نام کتاب
صفای دل در سی منزل
نویسنده سعد بن ناصر شثری
مترجم محمد جبروتی
ناشر نشر احسان
زبان فارسی
تعداد صفحات 247
سال انتشار 1393
قطع  رقعی

با اینکه به ظاهر روزگار ما متنوع و پیشرفته است؛ اما در عین حال بسیار خشک و خسته‌کننده هم به نظر می‌رسد، که در برخی موارد منجر به احساس پوچی در زندگی شده؛ و افسردگی به عنوان بیماری، فراگیر شده است. در چنین شرایطی نیاز مبرم و ضروری به زنده نگاه داشتن و پویایی دل‌ها و دمیدن روح حیات در قلب‌هاست. کتاب «صفای دل در سی منزل»، برگردان کتاب «حیاة القلوب» است که با هدف انتشار تقوا و تزکیه نفس و اخلاق فاضل در جامعه ترجمه شده است.
انسان باید در زندگی خویش تلاش کند و راه درستی را که خداوند برایش تعیین و مقرر نموده برگز‌یند و آن را بپیماید تا به شکوفایی برسد و کامیاب و رستگار گردد. بنده باید به خودسازی بپردازد و دلش را صفا بخشد و به سوی ارزش‌های متعالی گام نهد تا به اوج انسانیت دست یابد، و برای رسیدن به آرمان بلند انسانی، باید خود را از زندان خواهش‌های نفسانی برهاند.
بی‌گمان پرداختن به پالودن دل از زنگار و تیرگی گناه، فرد را از افتادن در دام پستی و سقوط به سوی سراشیبی اسفل سافلین مصون می‌دارد. مشغول شدن به ذکر و یاد خدا و انجام عبادت‌های گوناگون، و استحکام بخشیدن به ارتباط بین خود و خدا، بنده را از پوچی و فرومایگی رهایی می‌بخشد. کتاب پیش رو در اصل، سخنان و گفتار نویسنده سعد بن ناصر شثری پیرامون همین مسائل است که در رادیو ایراد کرده است.

صفای دل در سی منزل
واحد نگهداری انبار 001-096
17,000 تومان
13,600 تومان
معرفی به دوستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید